Guest book

Thank you for your comments.

 1. Pavlína Sýsová, Brno :

  Penzion jsme navštíli již dvakrát, jednou v létě a pak i v zimě a velmi se nám pobyt vždy líbil. Pokud si člověk chce vychutnat klid a pohodu Továrníkova vila je ta pravá. Ideální pro partu lidí i rodinu s dětma nebo zvířátkama. Pokoje útulné, čisté, krásná zahrada (oplocená, nehrozí útěk pejsků) a navíc fotbálek , co víc si přát. Letos opět zavítáme.

 2. Karel :

  Navštivil jsem penzion minulý rok s rodinou i dvěma psi a byl jsem velice spokojen. Zahrada je opravdu velká, děti si hráli na hřišti, psi běhli po zahradě a já mohl konečně relaxovat. Za mě dobrý a letos jedem zase :-)))

 3. Sju :

  A navíc jsou tam vítáni pejsci,pro nás co se psem trávíme i dovolené je toto uplně super volba,pořád se má kam chodit na procházky,večer gril,ohýnek….prostě super moc moc doporučuji.

 4. Honza :

  Byl jsem tu letos v srpnu, nádhera…..
  Libilo se tady i našemu pejskovi, dceři, dvou vnoučatům, švagrové dcery a se dvěma dětma…

 5. Milan Baláž :

  Děkuji za příjemný nocleh na služební cestě touto krajinou.Rád se sem do budoucna určitě vrátím

 6. Jana :

  Nádherný víkend … moc děkujeme. Všem doporučuji.

 7. David :

  Prostorne a ciste pokoje, dobra poloha v podhuri Orlických hor. Naprosta volnost a svoboda pobytu :-). TV na pokoji by do budoucna byla super.

 8. varel :

  Je to tu super. Spoustu sněhu, krb, fotbálek. Jen to jsou, díky přívalům sněhu, trochu galeje. ;-)

 9. davidak :

  a maji tam i stolni fotbalek :-)

 10. SUper stranky :

  Chtěla bych poděkovat za tyto stránky. Jsou úžasné a moc mi pomohli :) Hodně štěstí s nimi do budoucna

 11. Pygmej :

  Vřele doporučujeme, pro nás Pygmeje je v Orlických horách ale trochu moc sněhu. V létě to nemá chybu, nádherná hřebenovka pro cyklisty i pěší…..Ubytování naprosto super.

 12. Jana :

  Hledala jsem jen “něco” na přespání pro dva. Překvapil mě krásný interiér i rozlehlá zahrada a taky oprvadu nízká cena. Mělo to jen jednu vadu…že jsme si to nemohli užít ve větší skupině lidí, pr prostory jsou úžasné….takže příště! a třeba bude už i sauna :)

 13. Riky :

  Supr bejvák – bylo to tam super..

 14. doris :

  Ich finde den Aufbau der Seite sehr gut. Macht weiter so.

 15. Veru :

  Zdravím z Prahy …. ve Vaší vile jsem byla s rodinou prvně a byli jsme všichni nadšení. Krásný interiér, prostorná zahrada se začíná klubat do krásy. Pokoje jsou opravdu velké, koupelny s krásným obkladem. Sice jsme neměli velkou příležitost prolézt přilehlé krásy, ale okolní příroda nás dostatečně přesvědčila. Zkrátka – velká spokojenost a díky.

 16. Zdenda :

  Zdravím, byli jsme na Vaší vile již podruhé a musím říci, že jsme velmi spokojeni. Suprový a příjemný interiér s dostatkem soukromí, velké terasy se nám osvědčily jak v zimě, tak teď na jaře ke grlování a posezení. Výlety do krásného prostředí O. hor jsou super zážitkem jak pěšky na lyžích, či motorkách.

  Prostě plná spokojenost. Díky.

 17. Barča :

  Hezké stránky :-)

 18. Pluháčková, Továrníkova Vila :

  Dobrý den,
  děkujeme za Vaše příspěvky a komentáře. Dovolujeme si reagovat na přípěvek od Milady.
  Ceny našeho ubytování jsme na základě komentáře trochu upravili a upřesnili. Dle průzkumu cen ubytování v Orlických horách se řadíme mezi nejlevnější v námi nabízené kategorii ubytování.

 19. Milada :

  Lokalita mě zajímá, protože v dětství jsem tam jezdila k tetičce do chalupy. Škoda že tu nemáte nějaké fotky z okolních strání a samot, je tam krásně, takhle to ale ví jen ten, co už to tam trochu zná. Penzionek vypadá pěkně a úhledně, jen mě překvapuje, že je na Orlických horách tak draho. Pro mě aspoň. Mějte se a těším se na ty fotky. :-)) M.

 20. Marie Kvajtová :

  Chybí mi tu nějáké mapky k tipům na cesty.

 21. Jim :

  Co takhle nějáké fotky té zahrady?

 22. Michal Babacek :

  Re: Papin

  Njn, ale taky to teda vypada suprove – alespon soude podle fotek :D :D :D

 23. Papin :

  Je to tady super, ale samá práce.

 24. Karel :

  Tak tak :D

 25. Johanes :

  Venku je plno sněhu! :-)

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.